تبلیغات

وقتی صحبت از تبلیغات می‌شود، ناخودآگاه یاد بیلبوردهای سطح شهر یا تبلیغات در رسانه‌های تلویزیونی می‌افتیم؛ اما می‌توان گفت بهترین نوع تبلیغات در قرن حاضر مربوط به تبلیغات اینترنتی می‌شود. تبلیغاتی که ارزان هستند، جامعه هدف شما را شامل می‌شوند، هوشمندانه هستند، در هر ساعت از شبانه‌روز قابل مشاهده هستند و مهم‌تر از همه اینکه هر زمان نیاز به تغییرات محتوای آگهی داشته باشید امکان‌پذیر است. کارکرد تبلیغات اینترنتی برای شرکت‌ها و کسب و کارهای آنلاین که به تازگی شروع کرده‌اند می‌تواند به‌صرفه‌ترین و زودبازده‌ترین نوع آگهی باشد.

مخاطبان ما چه کسانی هستند؟

سایت چی تا چی، با دارا بودن مخاطبان هدف خود که شامل کاربران عمومی و تخصصی در زمینه‌های مختلف کالای دیجیتال، لوازم خانه و آشپزخانه، مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی، ورزش و سفر و بسیاری دیگر از دسته‌بندی‌های موجود، بهترین فضا را می‌توانیم برای تبلیغات کسب و کار و محصولات شما فراهم کنیم.

تبلیغات متنوع بر اساس نیاز شما

ما در مقابل تک‌تک فعالیتی که کاربران عزیزمان تحت تاثیر ما قرار گرفته باشند احساس مسئولیت داشته و تمام تلاشمان را بر این پایه استوار کردیم که رضایت آن ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم. از همین‌رو امکان معرفی هر نوع کسب و کار و محصولی فراهم نبوده و بر اساس سیاست و شرایطی که برای خود در نظر داریم، به معرفی شما خواهیم پرداخت.

در حال حاضر امکان معرفی و تبلیغات را به روش‌های زیر داریم که بسته به نیاز خود می‌توانید هر یک از آن ها یا همگی انواع را انتخاب کنید.

1. اسپانسرینگ

در این نوع از تبلیغات ما به معرفی کسب و کار شما در قالب نوشته می‌پردازیم. اگر دارای فروشگاه اینترنتی هستید؛ اگر محصولات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به فروش می‌رسانید یا اینکه از فروشندگان کالا در سایت‌های مارکتینگ هستید، این نوع تبلیغات برای شما کاربردی خواهد بود.

تبلیغات اسپانسرینگ به این صورت است که می‌توانید درخواست خود را برای معرفی کسب و کارتان در هر یک از مطالبی که نیاز دارید به ما اعلام کنید. اگر هم مطلب مورد نظر هنوز در سایت منتشر نشده است، می‌توانید از ما درخواست کنید تا مطلب مورد نظر را به رشته تحریر درآورده و در انتهای آن به معرفی کسب و کار شما بپردازیم.

2. رپورتاژ آگهی

در این نوع تبلیغات می‌توانیم یک نوشته را به صورت کامل برای معرفی محصول یا کسب و کار شما اختصاص دهیم. اگر در زمینه تولید محصول تخصصی یا خدمات خاصی فعالیت دارید که شامل مخاطبان ما هستند، می‌توانید محتوای خود را برای ما ارسال کنید تا به معرفی شما بپردازیم.

در تهیه‌ی محتوای رپورتاژآگهی دچار مشکل هستید؟ نگران نباشید؛ تیم تولید محتوای ما کاملا این آمادگی را دارد تا محتوای آگهی شما را نیز بر اساس اصول کپی‌رایتینگ و سئو تولید نماید. لازم به ذکر است که امکان درج ۳ لینک از سایت شما را نیز داریم.

3. بنری

در این نوع تبلیغات جایگاه‌هایی برای تبلیغات تصویری در نظر گرفته‌ایم. می‌توانید تصویر بنر خود را در یکی از سایزهای استاندارد تعیین شده برای ما ارسال کنید تا در سایت قرار داده و به سایت یا شبکه اجتماعی شما لینک کنیم. امکان درج این نوع آگهی به صورت یک ماهه، دو ماهه و سه ماهه فراهم است که در صورت سفارش سه ماهه شامل تخفیف خواهد بود.


در صورتی که نمی‌دانید کدام نوع از روش‌های تبلیغاتی ذکر شده برای شما مناسب است، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما درخواست خود را با موضوع مشاوره تبلیغات در سایت برای ما ارسال کنید تا به بررسی آن پرداخته و بهترین مدل‌های تبلیغاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد را معرفی کنیم.

تبلیغات نوع اول و دوم که به ترتیب به شکل اسپانسرینگ و رپورتاژ آگهی هستند برای همیشه در آرشیو سایت باقی مانده و هر کاربری در هر زمان که به صفحات مورد نظر مراجعه کند، قادر به مشاهده خدمات و محصولات شما خواهد بود.


جهت ثبت درخواست تبلیغات در سایت می‌توانید فرم زیر را تکمیل کرده و هر یک از انواع تبلیغات که مایل به سفارش آن هستید را انتخاب کنید تا پس از برآورد هزینه با شما تماس بگیریم.

یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون تفننی
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
آیتم خود را ارسال کنید و برای بهترین آیتم ارسالی رای گیری کنید
لیست با رتبه بندی
برای انتخاب و بالا آمدن بهترین گزینه با رای مثبت یا منفی کاربران
عکس نوشته
آپلود تصاویر برای ایجاد عکس نوشته
ویدئو
ویدئوی شما یا ویدئو از یوتیوب و ویمئو
صوت/موسیقی
کد از Soundcloud یا Mixcloud یا موسیقی انتخابی شما
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف