چطور با اینترنت پولدار شدم؟

1 دقیقه


700
825 اشتراک, 700 امتیاز

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  این مطلب را برای اون دست از عزیزانی مینویسم که مشکل مالی دارند و میخوان از اینترنت پول دار بشن یا حداقل این که در کنار شغل خودشون یک درآمدی هم از اینترنت داشته باشند من روشی که خودم چهار سال پیش شروع کردم و به درآمد خوبی رسیدم را اینجا برای شما شرح میدم قبل از توضیح در مورد این کار بد نیست

داستان روی آوردن به کسب و کار اینترنتی را براتون بگم،چهار سال پیش یه روز سرد پاییزی در حالی که سر در گریبان رو نیمکت یه پارک نشسته بودم و داشتم به مشکلات فراوان مالی خودم فکر میکردم به این که چند ماه هست که اجاره خانه را نپرداختم و صاحبخانه دیگر تحملش تمام شده و همین روزهاست که حکم تخلیه خانه را بگیرید، به این که شش ماه است غذای درست و حسابی نخوردم به کفشهای سوراخی که در آن شب بارانی پر از آب شد بود،خیلی مضطرب و نگران بودم و هر چه فکر میکردم عقلم به جایی قد نمیداد،

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  درست همان شب جوانی هم که گرمکن ورزشی بر تن داشت در حال دویدن و ورزش داخل پارک بود،به این فکر کردم که خوش به حال این یارو لابد همه چیزش روبراهست و بی دغدغه دارد از زندگی لذت میبرد و شبها هم برای ورزش به پارک میاید خلاصه درسرتان ندهم جوان بلند بالای ورزشکار بعد از چند دور دویدن در حالی که نفس نفس میزد با سلامی آمد و کنار من نشست جوان خوش رو و بشاشی بود با گفتن جمله پاییز هم فصل قشنگیست تلاشش را برای باز کردن سر حرف با من شروع کرد اما برای بار اول موفق نبود دست بردار هم نبود و دوباره ادامه داد:چرا اینقد پریشان و تو خودت هستی؟

_دوست داری بدونی یا فقط دنبال یه هم صحبتی؟

_ از وقتی وارد پارک شدم نظرم بهت جلب شده یه جور تو خودت رفتی که انگار چندتا کشتیت با هم غرق شده

_کشتی که نه اما خودم دارم غرق میشم

_مشکلت چیه با دوست دخترت بهم زدی یا مشکل دیگهی داری؟

نیشخندی زدم و گفتم ای کاش اینی که تو میگی مشکل من بود اما مشکلم بزرگتر از ایناست مدتهاست بیکارم و بی پول صاحبخانه بیست روز به من وقت داده که سه ماه اجاره عقب افتاده اش را واریز کنم و من هنوز حتی کاری پیدا نکردم

گفت اگر مشکلت فقط پول هست من حاضرم کمکت کنم البته نه این که ماهی بهت بدم میخام ماهیگیری یادت بدم که یه عمر بی نیاز بشی

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  و شروع به توضیح دادن در مورد کاری کرد که خودش را به پول رسونده بود و ادامه داد که کار من همکاری در فروش فایل هست و بعد گوشی موبایلش را روشن کرد و درآمدش رو که از این طریق بدست اورده بود به من نشان داد

و در ادامه توضیح داد که:من تمام این درامد را از طریق سایت همکاری در فروش فایل بدست اوردم از دو راه میتونی با این روش کسب درآمد کنی اول این که خودت فایلی داشته باشی و داخل فروشگاهی که بصورت رایگان در سایت همکاری در فروش ایجاد کردی آپلود کنی و از فروشش پول در بیاری یا اینکه فایلهای دیگران را بازاریابی کنی.

من از همان شب شروع کردم و با کمک آن جوان در یک سایت همکاری در فروش ثبت نام کردم

شاید در برخورد اول با خود فکر کنید این کار نشدنی هست و کسب درآمد چنان خوبی ندارد.

خوب این موضوع کاملا طبیعی هست حتی خود من هم اولین بار این موضوع
را جدی نگرفتم و فقط داخل یکی از سایت های همکاری در فروش ثبت نام کردم
و فایل های خودم را به فروش گذاشتم بعد از گذشت 2-3 هفته که کاملا نا امید
شده بودم فروش من از اون روز شروع شد.

من با تمام نا امیدی که داشتم دوباره به زنده  بودنم امیدوار شدم و مشغول به فروش فایل های خودم شدم.

اساس و توجیه فعالیت سیستم همکاری در فروش فایل

سیستم همکاری در فروش فایل با فراهم ساختن بستری مناسب برای فروش فایل، این امکان را برای  شما فراهم می سازد که فایل های قابل دانلود خود را برای فروش ارائه نمایید. این سیستم ها سعی می کنند تمام اصول مربوط به طراحی، تبلیغات، سئو و غیره را در بسترهای خود لحاظ کنند تا محصولات شما دیده شود و به فروش برسد. از طرفی کاربرانی که به عنوان بازاریاب در این سیستم ها فعالیت دارند، با جذب مشتری برای فایل های شما، افزایش فروشرا تضمین می کنند.

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  بنابراین شما فایل های خود را در سایت های همکاری در فروش فایل بارگذاری می کنید. آن ها با ابزارهایی که در اختیار دارند برای شما مشتری می یابند و تمام پروسه فروش، دریافت پول از مشتری و تحویل محصول را برعهده می گیرند و در نهایت بعد از کسر پورسانت ها، درآمد شما را به حسابتان واریز می کنند.

همچنین در این سیستم ها، قادر هستید تمام فایل هایی که قابلیت دانلود دارند را بفروشید. انواع مقالات، تحقیق، پایان نامه، نرم افزار، قالب وبسایت، طرح توجیهی، کتاب و غیره.

همان طور که از توضیحات فوق مشخص است، اگر این فرایند صحیح انجام پذیرد، تمامی طرفین راضی خواهند بود و به اندازه سهم خود، سود خواهند کرد.

خریدار با قیمتی مناسب، محصولی را که نیاز داشته، تهیه کرده است. فروشنده با تهیه یک محصول دانلودی مناسب به فروش و سودی مطلوب و احتمالا پایدار دست یافته است. سایت همکاری در فروش فایل به ازای هر فروش، پورسانت خود را دریافت می کند و علاوه بر تامین هزینه ها به سود مطلوبی دست خواهد یافت و بازاریابان نیز بدون تولید محصول و تنها با تبلیغ و فروش محصولات برتر و پرفروش می توانند به اندازه سهمی که فروشنده برایشان تعریف کرده است، پورسانت دریافت نمایند.

اما چجوری و چطور؟

سادست شما هر فایل آموزشی و با ارزشی که یک زمان بدرد شما میخورد میتونه
تحقیق ،پایان نامه ، نمونه سوال هر چی که هست و الان به درد یک شخص
دیگری میخوره را داخل سایت همکاری در فروش فایل به فروش بگذارید و کسب درآمد کنید.

در روش کسب درآمد از محصولات دانلودی و سیستم همکاری در فروش فایل ،
سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن
محدودیتی قائل شد. اما روزی 3 ساعت را برای درآمد مکفی برای یک ماه را تضمین میکنیم.

در این روش شما برای عرضه و فروش محصولات دانلودی خود، نیاز به بستری
دارید که تمامی اصول حرفه ای در آن رعایت شده باشد تا محصولات شما در دسترس دیگران قرار بگیرد و از فروش آن ها به سود مناسبی دست یابید.

با فروش فایل به درآمد ثابت برسید

همکاری در فروش فایل با ۲ استراتژی عمده پیش می‌رود که عبارتند از:

۱) دوسویه

۲) سه‌سویه

که به تشریح هر یک می‌پردازیم.

دوسویه :

الف) در نوع اول سیستم‌های دوسویه، تمامی محصولات توسط مدیریت وبسایت یا نرم‌افزار برای فروش قرار می‌گیرد. یعنی مدیر طرف اول همکاری است.

طرف دوم همکاری فردی است که با عضویت در سیستم، از یک پنل کاربری هوشمند و شخصی بهره‌مند شده و کد محصولات با شناسه مربوط به خود را می‌تواند از طریق پنل خود دریافت کند و به تبلیغ محصول به روش‌های مختلف بازاریابی بپردازد.

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  در این سیستم‌ها، سود هر بار فروش هر محصول با درصدهای از پیش تعیین شده تنها بین دو نفر، مدیر و بازاریاب تقسیم می‌شود و در پنل آن‌ها ثبت می‌گردد.

ب) در نوع دوم سیستم‌های دوسویه، اعضای وبسایت می‌توانند فایل‌های قابل دانلود
خود را در وبسایت به فروش بگذارند. در این سیستم‌ها بازاریابی وجود ندارد و فایل از طریق فروشگاه اصلی وبسایت یا فروشگاه‌های زیر دامنه‌ای متعلق به فروشندگان به فروش می‌رسد.

راه های مختلف کسب درآمد در سیستم های همکاری در فروش فایل

تقریبا در تمام سیستم های همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی که از اعتبار و کیفیت لازم برخوردارند و ما در میلیونر باش خدمت شما عزیزان آن ها را معرفی خواهیم کرد، سه روش زیر برای کسب درآمد کاربران فراهم گردیده است.

کسب درآمد از فروش فایل های خود

سیستم های همکاری در فروش به سه شکل این امکان را در اختیار شما قرار می دهند:

 • پنلی در اختیار شما می گذارند تا بتوانید محصولات دانلودی خود را در آن بارگذاری نمایید و فایل های خود را در کنار دیگر محصولات سایت برای فروش عرضه کنید.
 • یک فروشگاه فایل مجزا برای شما راه اندازی می کنند و شما قادر خواهید بود تمام محصولات خود را در آن قرار دهید و به تبلیغ برای فروشگاه خود بپردازید.
 • تلفیقی از هر دو روش فوق را در اختیار شما قرار می دهند.

کسب درآمد از بازاریابی و فروش فایل های دیگران

در سایت های همکاری در فروش فایل ، علاوه بر کسب درآمد از فروش فایل های خودتان، می توانید با تبلیغ و فروش فایل های دیگران، پورسانت مناسبی دریافت کنید.

تعداد زیاد فایل و تنوع موضوعی فایل ها در این سیستم ها فرصت خوبی برای بازاریابی ایجاد می کند و درامد خوبی نیز به همراه خواهد داشت.

بنابراین در سیستم همکاری در فروش فایل ، حتی اگر شما محصول دانلودی خاصی تولید نکنید، بازهم می توانید با انتخاب محصولات دانلودی پرطرفدار و بازاریابی و فروش آن ها به درآمد مناسبی دست یابید.

اینترنت

کسب درآمد از جذب زیرمجموعه

علاوه بر روش های فوق، شما می توانید با تبلیغ سیستم های همکاری در فروش فایل و جذب کاربران جدید، بهکسب درآمد بپردازید.

هر کاربری که از طریق لینک بازاریابی شما در این سیستم ها ثبت نام کند، زیرمجموعه شما خواهد شد و به ازای هر فروشش، پورسانتی به شما تعلق خواهد گرفت.

ماستراتژی کسب درآمد مطلوب از سایت های همکاری در فروش فایل

همان طور که در آموزش های پیشین اشاره کردیم، برایکسب درآمد از اینترنت ، علاوه بر دانش و کسب مهارت های لازم، داشتن سه عنصر تلاش، پشتکار و صبرالزامیست. بنابراین اگر واقعا قصد دارید، به درآمد مطلوبی از این روش دست یابید، با جدیت تصمیم بگیرید که هر سه عنصر را در خود تقویت کنید و با برنامه ریزی مناسب، تمامی مراحل و گام های زیر را طی نمایید.

همچنین در نظر بگیرید که برای کسب درآمد مناسب از این روش، حداقل باید برای خود فرصتی ۴ ماه در نظر بگیرید و در این مدت سخت و موثر تلاش نمایید و تمامی نکاتی که در زیر بیان خواهد شد را رعایت و اجرا نمایید.

۱- عضویت در بهترین سیستم های همکاری در فروش فایل

سعی کنید بهترین سیستم های همکاری در فروش محصولات دانلودی را بشناسید و در آن ها عضو شوید. باید در سیستم هایی فعالیت کنید که علاوه بر رعایت اصول حرفه ای و سئو، از سابقه و پشتیبانی مناسب برخوردار باشند، تا خیال شما از بابت مسائلی همچون فروش مناسب و تسویه حساب منظم، راحت باشد.

عضویت در چندین سیستم معتبر، موجب می شود که محصولات شما ویترین های بیشتری برای نمایش داشته باشند و همچنین محصولات بیشتر و متنوع تری در اختیار شما برای بازاریابی قرار گیرد.

خبر خوش این است که در این مسیر، میلیونر باش همه چیز را برای شما مهیا می سازد و تمام سیستم های همکاری در فروش فایل را بررسی خواهد کرد و آن هایی که از نظر امکانات، مسائل فنی، اصول حرفه ای و پشتیبانی بهترین هستند را خدمت شما کاربران گرامی معرفی و آموزش کار با آن ها را برای شما تهیه خواهد نمود.

بخوانید : چگونگی دریافت مجوز برای کسب و کار اینترنتی

۲- تهیه محصولات با کیفیت و پرطرفدار

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  تمام تلاش خود را به کار ببندید تا محصولاتی متمایز و با کیفیت تولید نمایید. سعی کنید در زمینه هایی به تهیه فایل و محصولات دانلودی بپردازید که علاقه مند هستید ومتقاضیان زیادی نیز دارد. نیازهای زمان و جامعه را به خوبی درک کنید و از آن ها برای خود فرصت سازی نمایید.

۳- معرفی مناسب محصولات

برای معرفی محصولات خود از عکس و توضیحات جامع و مناسب استفاده کنید. تصاویر و توضیحات شما باید به اندازه کافی جذب کننده و متقاعدکننده باشد که خریدار بپذیرد که ارزش دارد برای تهیه این محصول، هزینه پرداخت کند.

۴- قیمت گذاری مناسب و تعیین سود مطلوب برای بازاریابان

برای محصولات خود، قیمتی مناسب تعیین کنید. نه خیلی ارزان بفروشید و نه گران. واقع بینانه و با علم به محصولات مشابه، قیمت محصول خود را تعیین کنید.

همچنین درصد مناسبی از بهای هر محصول را به بازاریابان تخصیص دهید. بی شک این کار موجب می شود، بازاریابان بیشتری، مشتاق به فروش محصول شما شوند و این یعنی تبلیغات هدفمند. فراموش نکنید که تبلیغات هدفمند،هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای سود بیشتر است.

۵- استفاده از بانک فایل های آماده و با کیفیت

بسیاری از سیستم های همکاری در فروش، به صورت رایگان در اختیار شما بانک فایل قرار می دهند. همچنین شما می توانید از کافی نت ها و سایت های معتبر نیز اقدام به خرید بانک های اطلاعاتی ارزشمند کنید و با استفاده از آن ها محصولات دانلودی و آموزشی مناسبی برای فروش تهیه کنید.

مزیت این روش، در این است که وقت و انرژی بسیار کمی برای تولید فایل از شما خواهد گرفت و شما می توانید محصولات تولیدی خود را افزایش دهید.

۶- افزایش تعداد محصولات بارگذاری شده توسط شما

سعی کنید هر روز بر تعداد فایل ها و محصولات خود بیافزایید تا به مرور زمان به صورت تصاعدی، درآمد شما افزایش یابد.

در پلن کاری خود، برنامه ریزی کنید که در مدت زمانی کمتر از ۲ سال، بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ فایل ارزشمند، در سیستم های همکاری در فروش عرضه کنید.

۷- انتخاب محصولات پرطرفدار و بازاریابی برای محصولات خود و دیگران

از بین سایر محصولات فروشگاه فایل ، محصولاتی که پرطرفدار، سودآور و دارای پورسانت مناسب هستند را انتخاب نمایید و در کنار محصولات خود به تبلیغ و فروش آنان بپردازید. اگر با توجه به مجموعه آموزش های گام دوم( شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ، وبسایت )، بسترهای مناسبی برای خود تهیه نموده اید، می توانید از آن ها برای تبلیغ وافزایش فروش استفاده کنید.

در این مرحله باید مهارت های بازاریابی خود را تقویت کنید. هرچقدر مهارت های بازاریابی شما افزایش یابد، درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

ممحاسبه ای انگیزشی برای میزان درآمد شما در سیستم همکاری در فروش فایل

اگر شما تمامی گام های فوق را مطابق با آنچه که در میلیونر باش فراگرفته اید انجام دهید، بدون شک پس از یکسال به درآمد مطلوبی دست خواهید یافت. در ادامه به صورت فرضی به میزان درآمد شما پس از یکسال خواهیم پرداخت.

تذکر: این محاسبات بر اساس فرض هایی که می شود، انجام می گیرد و میزان درآمدی که بدست می آید نه حداقل درآمد است نه حداکثر. میزان درآمد حقیقی شما بستگی به کیفیت و میزان تلاش شما دارد. درآمد واقعی شما می تواند کمتر یا بیشتر از این میزان باشد.

اینترنت

فرضیات

 • شما در هر روز یک فایل ارزشمند در فروشگاه خود بارگذاری می کنید. در نتیجه پس از یکسال ۳۶۵ فایل ارزشمند خواهید داشت.
 • میانگین قیمت فایل ها ۵۰۰۰ تومان است و به طور متوسط برای بازاریابان سود ۲۰% تعیین می کنید.
 • پورسانتی که سیستم به ازای هر فروش و بابت خدمات از شما کم می کند، ۲۰ % است.
 • پس از یکسال ۵۰۰ محصول پرفروش سایر کاربران را شناسایی کرده اید و برای آن ها نیز بازاریابی می کنید.
 • میانگین پورسانت بازاریابی که شما برای فروش محصولات سایرین دریافت می کنید ۲۰% است.
 • هر محصول شما در ماه فقط ۲ بار دانلود می شود.
 • محصولات سایرین، که شما برای آن ها بازاریابی می کنید، در ماه فقط یکبار توسط شما به فروش می رسند.

محاسبات

طبق فرضیات فوق، سود شما از فروش هر محصول ۳۰۰۰ تومان خواهد بود و پورسانت بازاریابی شما برای فروش محصولات سایرین معادل ۱۰۰۰ تومان خواهد.

در نتیجه پس از یکسال، در هر ماه ۷۳۰ بار فایل های متعلق به شما دانلود می شوند که سود خالص آن برای شما، ۲۱۹۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  علاوه بر این، برای ۵۰۰ محصول پرفروش نیز بازاریابی می کنید و در ماه فقط یکبار موفق به فروش هریک می شوید. در نتیجه در هر ماه ۵۰۰۰۰۰ تومان نیز از این راه بدست خواهید آورد.

بنابراین درآمد ماهانه شما پس از یکسال فعالیت برابر با ۲۶۹۰۰۰۰ تومان خواهد بود. در نظر بگیرید که اگر توانسته باشید زیرمجموعه مستقیم نیز جذب کنید، درآمد شما به مراتب بیشتر خواهد بود.

حال اگر همین روند را ادامه دهید و روزی یک فایل بر تعداد محصولات خود بیافزاید، پس از گذشت دو سال از آغاز فعالیت، ۷۳۰ فایل خواهید داشت و درآمد ماهانه شما حداقل ۴۸۸۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

تذکرات مهم:

 • ایجاد اکانت های متعدد غیرمجاز می باشد.
 • آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور به شدت ممنوع است.
 • فایل هایی که بارگذاری می کنید باید توسط شما تهیه شده باشد و حقوق دیگران را تضییع نکند.
 • ویژگی ها و توضیحاتی که برای محصول قید می کنید باید با اصل محصول مطابقت داشته باشد.

متاثیر اعتماد سازی در افزایش فروش محصولات

برای کسب درآمد از فروش فایل ، ارائه تصویری روشن از فایلی که فروخته می شود (توسط عکس و توضیح کامل) الزامی است و همچنین در دسترس بودن ایمیل و شماره همراه فروشنده می تواند اعتمادسازی مناسبی برای خریدار ایجاد کند و باعث افزایش فروش گردد.

چطور با اینترنت پولدار شدم؟  در بخش تنظیمات فروشگاه در کادر اطلاعیه مدیرفروشگاه بهتر است ضمن ذکر ایمیل و شماره تلفن همراهی که پاسخگوی مشتریان باشید، این اطمینان را به خریدار بدهید که پس از خرید درصورت وجود مشکل می تواند پیگیر خرید خود باشد. همچنین در معرفی محصول تمام نکاتی که برای خرید فایل لازم است دانسته شود، ذکر کنید.

ارائه اطلاعات باعث خرید بهتر مشتریان می شود و شک و سردرگمی آنان را کم می کند.

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی سایر فروشگاه ها

برای کسب درآمد از همکاری در فروش فایل ابتدا به پنل کاربری خود وارد شوید. سپس به بخش همکاری در فروش بروید و لیست فایل ها را باز کنید.

در این لیست، مقابل هر محصول یک لینک اختصاصی برای شما قرار دارد که مشخص می کند شخصی که با این لینک وارد فروشگاه شده است از طرف شما معرفی شده است. این لینک را کپی کرده و در وبلاگ ، سایت ، تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگر کپی کنید.

به محض ورود فردی با لینک شما و انجام خرید، پورسانت بازاریابی در پنل کاربری شما ثبت می گردد.

روش های تبلیغی مختلف برای کسب درآمد از همکاری در فروش فایل

برای تبلیغ و فروش محصولات سایر فروشگاه ها از روش های زیر می توانید بهره ببرید:

 • قرار دادن کدهای تبلیغ در سایت یا وبلاگ پربازدیدی که دارید.
 • ایجاد وبلاگ و معرفی محصولات همکاری در فروش و قرار دادن کد پست ثابت مربوط به آن محصول.
 • معرفی محصول در انجمن های پربازدید و مرتبط با موضوع محصول.
 • معرفی محصول در اتاق های گفتگو.
 • ارسال ایمیل تبلیغاتی و قرار دادن لینک خرید محصول در ایمیل.
 • استفاده از شبکه های اجتماعی، گروه ها و کانال ها برای تبلیغ.
 • معرفی محصول در سایت های آگهی اینترنتی و قرار دادن لینک خرید محصول.
 • قرار دادن تبلیغ محصولات سایر فروشگاه ها در فروشگاه خود در فایل سل.

مراه کارهای موثر برای افزایش فروش و بهبود میزان کسب درآمد از فروش فایل

هریک از موارد زیر در پیشرفت و میزان فروش فروشگاه شما تاثیر مثبت خواهند داشت:

۱- محصولات را به بهترین شکل ممکن معرفی نمایید.

۲- آدرس فروشگاه فایل را در سایت یا وبلاگ خود لینک کنید.

۳- در سایر سایت ها، وبلاگ ها و انجمن ها آدرس فروشگاه را معرفی کنید و لینک فروشگاه را قرار دهید.

۴- در شبکه های اجتماعی، لینک فروشگاه و محصولات را قرار دهید و از دوستانتان بخواهید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن، تبلیغ فروشگاه شما را انجام دهند.

۵- به آدرس های ایمیلی که دسترسی دارید، ایمیل ارسال کنید و فروشگاه و محصولات خود را معرفی کنید.

۶- اگر سایت پربازدیدی می شناسید که مشتریان فایل شما در آن حضور پررنگی دارند، با کمی هزینه وسفارش تبلیغ، فروش خود را افزایش دهید.

۷- در سایت یا وبلاگ های متعددی که دارید، در مورد هر محصولی که در فروشگاه می فروشید یک مطلب بنویسید و ضمن معرفی محصول، لینک خرید همان محصول را نیز در مطلب قرار دهید. انجام این کارتاثیرات مثبتی در موتورهای جستجو دارد.

اصول معرفی صحیح محصول که منجر به فروش بیشتر و موفقیت در کسب درآمد از فروش فایل می شود

اگر می خواهید در کسب درآمد از فروش فایل موفق باشید، حتما نکات زیر را در ایجاد محصولات رعایت فرمایید.

۱- برای محصول عنوانی دقیق و کاملا مرتبط با محصول انتخاب کنید. از نوشتن عنوان کلی خودداری کنید. عنوان را دو یا سه کلمه ای انتخاب نکنید، بلکه در یک جمله کوتاه و از مرتبط ترین کلمات برای عنوان بهره ببرید.

۲- در توضیحات محصول، ابتدا فرمت و نوع فایل را معرفی کنید. سپس اگر مشخصه، تعداد صفحه یا اطلاعاتی مثل تعداد اسلاید یا زمان مطرح است ذکر نمایید. سپس در یک چکیده کوتاه، محصول را معرفی کنید. اگر لیست عناوین وجود دارد ذکر کنید. اگر مشخصات خاصی برای اجرا لازم است ذکر نمایید. مثلا فقط روی اندروید اجرا میشود یا به ویندوز ۷ نیاز دارد.

۳- انتخاب عکس جذاب و مرتبط با محصول که متعلق به خود محصول باشد می تواند کسب درآمد از فروش فایل را برای شما آسان تر سازد.

۴- کلمات کلیدی مرتبط با محصول انتخاب کنید و حداقل ۵ کلمه کلیدی اصلی را ذکر نمایید.

۵- قیمت محصول را متناسب با ارزش تقریبی فایل انتخاب کنید تا شرایط بهتری برای کسب درآمد از فروش فایل برای خود فراهم سازید.

۶- محصول را با پورسانت بازاریابی ایجاد کنید تا از تبلیغات شبکه همکاری در فروش برای فروش بیشتر برخوردار شوید و در کسب درآمد از فروش فایل موفق تر باشید.

۷- اگر قسمتی از محصول را می توانید بصورت رایگان ارائه کنید، لینک دانلود قسمت رایگان را در توضیحات محصول قرار دهید.

۸- از عکس تکراری برای محصول ها استفاده نکنید. همچنین از به کاربردن متن تکراری و بی هدف در توضیحات محصول پرهیز نمایید.

کسب درآمد از این روش از اون چیزی که فکر میکنید آسونتر هست کافی هست اراده کنید و حداقل سه ساعت در روز وقت بگذارید تا به درآمد کافی برسید و اگر تلاشتان را کمی بیشتر بکنید مثل من به درآمد بالاتر هم خواهید رسید


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

700
825 اشتراک, 700 امتیاز

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا
fariba shetabi

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون تفننی
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
آیتم خود را ارسال کنید و برای بهترین آیتم ارسالی رای گیری کنید
لیست با رتبه بندی
برای انتخاب و بالا آمدن بهترین گزینه با رای مثبت یا منفی کاربران
عکس نوشته
آپلود تصاویر برای ایجاد عکس نوشته
ویدئو
ویدئوی شما یا ویدئو از یوتیوب و ویمئو
صوت/موسیقی
کد از Soundcloud یا Mixcloud یا موسیقی انتخابی شما
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف