پلمپ داروخانه های گرانفروش ماسک

1 دقیقه


708
905 اشتراک, 708 امتیاز

مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در خصوص گرانفروشی برخی داروخانه ها گفت: در روز‌های اخیر شاهد مراجعه پر تعداد مردم برای تهیه ماسک، ژل ضد عفونی کننده دست و سطوح، الکل، پد الکلی و مکمل‌های دارویی به داروخانه‌ها هستیم که البته متاسفانه درمواردی شاهد تعرض به همکاران نیز بوده‌ایم.

غلامحسین مهرعلیان در ادامه گفت: در سرکشی به تعداد زیادی از داروخانه‌های سطح شهر تهران و شهرستان‌ها خوشبختانه، همکاران ما با رعایت اخلاق حرفه‌ای اقلام مورد نیاز مردم (ماسک، ژل ضد عفونی کننده دست و …) را به نرخ متعارف عرضه می‌کردند.

مهرعلیان ضمن تاکید بر انجام هماهنگی های لازم با تامین کنندگان افزود: از ابتدای هفته آتی نیز توزیع مناسبی از اقلام مذکور صورت خواهد گرفت و نگرانی برای تامین وجود ندارد.

وی این چنین ادامه داد: مردم در صورت مشاهده تخلف و گران‌فروشی، موارد را از طریق سامانه ۱۹۰ و یا اپلیکیشن تیتک اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

همچنین دادگستری کل استان اردبیل خبر از پلمپ دو داروخانه پیرو گزارش های مردمی داد. در چند روز گذشته و پس از اعلام فوت دو نفر از هموطنان شهر قم مراجعه به داروخانه ها برای خرید ماسک افزایش داشته است. پیرو این اتفاق بسیاری از داروخانه ها از فروش بیش از یک ماسک به هر نفر خودداری می کنند.

منبع

برای اطلاع از جدیدترین اخبار پیرامون شیوع کرونا در ایران سایت چی تا چی را دنبال نمایید.


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

708
905 اشتراک, 708 امتیاز

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا
sara mohtadi

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *