نتیجه نهایی انتخابات مجلس یازدهم

1 دقیقه


710
925 اشتراک, 710 امتیاز

نتیجه نهایی انتخابات مجلس یازدهم با 208 حوزه انتخابی برای انتخاب 209 نماینده به پایان رسید. نتیجه رای گیری به شرح زیر است:

اسامی نمایندگان مجلس یازدهم

  • سید سلمان ذاکر ( حوزه انتخابی ارومیه )
  • جلال‌زاده ( حوزه انتخابی ارومیه )
  • حضرت‌پور یا احمدزاده ( حوزه انتخابی ارومیه )
  • آقای جلال محمودزاده ( حوزه انتخابی مهاباد )
  • انور حبیب‌زاده بوکانی ( حوزه انتخابی بوکان )
  • یعقوب رضازاده ( حوزه انتخابی سلماس )
  • محمد علی‌پور (حوزه انتخابی ماکو، چالدران پل‌دشت و شوط )
  • مهدی عیسی‌زاده ( حوزه انتخابی میاندو آب )
  • مسعود پزشکیان ( حوزه انتخابی تبریز، آذرشهر و اسکو )
  • احمد علیرضابیگی ( حوزه انتخابی تبریز، آذرشهر و اسکو )
  • روح‌الله متفکر آزاد ( حوزه انتخابی تبریز، آذرشهر و اسکو )
  • سید محمدرضا میرتاج‌الدینی ( حوزه انتخابی تبریز، آذرشهر و اسکو )
  • محمدحسین فرهنگی ( حوزه انتخابی تبریز، آذرشهر و اسکو )
  • حسین حاتمی ( حوزه انتخابی کليبر، خداآفرين و هوراند )
  • مهدی اسماعیلی ( حوزه انتخابی میانه )
  • حمد محرم زاده یخفروزان (حوزه انتخابی اهر هریس )
  • علی علیزاده ( حوزه انتخابی مراغه و عجب‌شير )
  • علی نیکزاد ( حوزه انتخابی اردبیل، سرعین، نمین و نیر )
  • سید کاظم موسوی ( حوزه انتخابی اردبیل، سرعین، نمین و نیر )
  • صدیف بدری ( حوزه انتخابی اردبیل، سرعین، نمین و نیر )
  • آقای محمود عباس‌زاده ( حوزه انتخابی مشکین‌شهر )
  • عباس جهانگیرزاده ( حوزه انتخابی پارس آباد و بیله‌سوار )
  • ولی اسماعیلی ( حوزه انتخابی گرمی )
  • امیرحسین بانکی ( حوزه انتخابی اصفهان و ورزنه )
  • عباس مقتدای خوراسگانی (حوزه انتخابی اصفهان و ورزنه )
  • مهدی طغیانی ( حوزه انتخابی اصفهان و ورزنه )
  • زهرا شیخی مبارکه ( حوزه انتخابی اصفهان و ورزنه )
  • حسین میرزایی ( حوزه انتخابی اصفهان و ورزنه )
  • خانم الهام آزاد ( حوزه انتخابی نایین، خور و بیابانک )
  • سید جواد ساداتی‌نژاد ( حوزه انتخابی کاشان و آران بیدگل )
  • محمدتقی نقدعلی ( حوزه انتخابی خمینی شهر )
  • سید صادق طباطبائی‌نژاد ( حوزه انتخابی اردستان )
  • پروین صالحی مبارکه ( حوزه انتخابی مبارکه )
  • حسین رجایی ریزی و علی یوسف‌پور به مرحله دوم راه پیدا کردند. ( حوزه انتخابی لنجان )
  • رحیم کریمی و اصغر سلیمی به مرحله دوم انتخابات راه پیدا کردند. ( حوزه انتخابی سمیرم)
  • سید مسعود حاتمی ( حوزه انتخابی گلپایگان و خوانسار )
  • حاجی‌دلیگانی (حوزه انتخابی شاهین‌شهر، میمه و برخوار )
  • محمد صالحی ( حوزه انتخابی فریدن، فریدونشهر  و چادگان )
  • موسوی لارگانی ( حوزه انتخابی فلاورجان )
  • مهدی عسگری ( حوزه انتخابی کرج، فردیس و اشتهارد )
  • فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی دوره دوم ( حوزه انتخابی کرج، فردیس و اشتهارد )
  • علی حدادی ( حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد )
  • علی‌اکبر بسطامی ( حوز انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران )
  • سارا فلاحی ( حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران )
  • بهزاد علیزاده و صادق کرمی از حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان و بدره استان ایلام به مرحله دوم رفتند.
  • عبدالکریم جمیری ( حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم )
  • ابراهیم رضایی ( حوزه انتخابی بوشهر دشتستان )
  • غلامحسین کرمی ( حوزه انتخابی دشتی و تنگستان )
  • موسی احمدی (حوزه انتخابی کنگان، دیر، جم و عسلویه )
  • محمدباقر قالیباف ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سید مصطفی آقامیرسلیم ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • مرتضی آقا تهرانی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • الیاس نادران ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • محسن دهنوی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • محمود نبویان ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • محسن پیرهادی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سید احسان خاندوزی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • فاطمه رهبر ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • اقبال شاکری ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • بیژن نوباوه ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • مجتبی توانگر ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • ایزدخواه ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • نادری ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • زهره الهیان ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سید نظام‌الدین موسوی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • عبدالحسین روح‌الامینی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • مهدی شریفیان ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سید رضا تقوی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • مالک شریعتی نیاسر ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سمیه رفیعی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • سید علی یزدی خواه ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • علی خضریان ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • فاطمه قاسم‌پور ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • مجتبی رضاخواه ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • رضا تقی‌پور انوری ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • زهره‌سادات لاجوردی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • غلامحسین رضوانی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • عزت‌الله اکبری تالارپشتی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • ابوالفضل عمویی ( حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس )
  • احمد راستینه هفشجانی ( حوزه انتخاباتی شهرکرد، بن و سامان )
  • امیرقلی جعفری بروجنی ( حوزه انتخابی بروجن )
  • قدرت‌الله حمزه ( حوزه انتخابی کیار، کوهرنگ، اردل و فارسان )
  • بامیری ( حوزه انتخابی لردگان )
  • امیرقلی خسروی افزار ( حوزه انتخابیه بیرجند ، درمیان و خوسف )
  • سلمان اسحاقی ( حوزه انتخابی قائنات و زیرکوه )
  • قائنات و زیرکوه ( حوزه انتخابی نِهبندان و سربیشه )
  • مجید نصیرایی ( حوزه انتخابی فردوس، سرايان، طبس و بشرويه )
  • امیرحسین قاضی زاده هاشمی ( حوزه انتخابیه مشهد و کلات )
  • نصرالله پژمانفر ( حوزه انتخابیه مشهد و کلات )
  • محمد حسین حسین زاده بحرینی ( حوزه انتخابیه مشهد و کلات )
  • فاطمه رحمانی ( حوزه انتخابیه مشهد و کلات )
  • محمدجواد کریمی قدوسی ( حوزه انتخابیه مشهد و کلات )
  • حسن رزمیان مقدم ( حوزه انتخابی درگز )
  • محمد صفایی (حوزه انتخابی گناباد و بجستان )
  • محسن زنگنه (حوزه انتخابی تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه )
  •  اکبر احمدپور (حوزه انتخابی خواف و رشتخوار )
  • جواد نیک‌بین ( حوزه انتخابی کاشمر، خلیل آباد و بردسکن )
  • محمد پاک‌مهر ( حوزه انتخاباتی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان )
  • محمد وحیدی ( حوزه انتخاباتی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان )
  •  امان‌الله حسین‌پور ( حوزه انتخابی اسفراین )
  • علی جدی ( حوزه انتخابی شیروان )
  • سید کریم حسینی ( حوزه انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون )
  • مجتبی یوسفی ( حوزه انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون )
  • احمد سراج و شبیب جوبجری – دور دوم ( حوزه انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون )
  • مجید ناصری۲نژاد ( حوزه انتخابی شادگان )
  • محمدشعب عمیر ( حوزه انتخابی شوش )
  • سید لفطه احمدنژاد ( حوزه انتخابی خرمشهر )
  • عبدالله ایزدپناه ( حوزه انتخابی انتخابیه ایذه )
  • قاسم ساعدی (حوزه انتخابی دشت آزادگان و هویزه )
  • ابراهیم متینیان ( حوزه انتخابی رامهرمز و رامشیر )
  • محمد طلا مظلومی (حوزه انتخابی بهبهان )
  • عبدالله ایزدپناه ( حوزه انتخابی ایذه و باغملک )
  • احمد آوایی ( حوزه انتخابی دزفول )
  • محفوظی (حوزه انتخابی آبادان )
  • جلیل مختار ( حوزه انتخابی آبادان )
  • سید محمد مولوی (حوزه انتخابی آبادان )
  • آقاجری (حوزه انتخابی بندر ماهشهر )
  • محمدتقی نقدعلی (حوزه انتخابی مسجد سلیمان )
  • شیخ مهدی باقری و نبی‌الله محمدی – دور دوم ( حوزه انتخاباتی زنجان و طارم )
  • مصطفی طاهری ( حوزه انتخاباتی زنجان و طارم )
  •  سید البرز حسینی (حوزه انتخابی خدابنده )
  • حسن شجاعی علی آبادی (حوزه انتخابی ابهر، خرمدره و سلطانیه )
  • عباس گلرو ( حوزه انتخاباتی سمنان، مهدی‌شهر و سرخه )
  • اردشیر مطهری ( حوزه انتخابی گرمسار و آرادان )
  • علی‌اکبر علیزاده (حوزه انتخابی دامغان )
  • علی‌اصغر خانی ( حوزه انتخابی شاهرود و میامی و  بسطام )
  • حسینعلی شهریاری ( حوزه انتخاباتی زاهدان )
  • فداحسین مالکی ( حوزه انتخاباتی زاهدان )
  • ملک فاضلی (حوزه انتخابی سراوان، سیب، سوران و مهرستان )
  • عبدالناصر درخشان ( حوزه انتخابی ايرانشهر و سرباز و دلگان و  فنوج و بمپور و بخش‌های لاشارو بنت )
  • معین‌الدین سعیدی (حوزه انتخابی چابهار و نيک‌شهر وكنارك و قصرقند )
  • جعفر قادری ( حوزه انتخاباتی شیراز  )
  • ابراهیم عزیزی ( حوزه انتخاباتی شیراز  )
  • روح الله نجابت ( حوزه انتخاباتی شیراز  )
  • علیرضا پاک فطرت ( حوزه انتخاباتی شیراز  )
  • مسلم صالحی (حوزه انتخابی اقلید )
  • حسین حسین زاده (حوزه انتخابی لارستان، خنج و گراش )
  •  فرهاد طهماسبی ( حوزه انتخابی نیریز و استهبان )
  • محمدرضا رضایی کوچی ( حوزه انتخابی جهرم )
  • فاطمه بیگی ( حوزه انتخاباتی قزوین، آبیک و البرز )
  • لطف‌الله سیاهکلی ( حوزه انتخاباتی قزوین، آبیک و البرز )
  • روح الله عباسپور ( حوزه انتخابی بوئین زهرا و آوج )
  • ذوالنور ( حوزه انتخاباتی قم )
  • امیرآبادی فراهانی ( حوزه انتخاباتی قم )
  • زاکانی ( حوزه انتخاباتی قم )
  • فرشادان ( حوزه انتخاباتی سنندج، دیواندره و کامیاران )
  • فتحی ( حوزه انتخاباتی سنندج، دیواندره و کامیاران )
  • حمدالله کریمی (حوزه انتخابی بیجار )
  • پرویز اوسطی (حوزه انتخابی قروه و دهگلان )
  • پورابراهیمی ( حوزه انتخاباتی کرمان و راور )
  • محمدمهدی زاهدی ( حوزه انتخاباتی کرمان و راور )
  • شهباز حسن پوربیگلری ( حوزه انتخابی سیرجان و بردسیر )
  • مصطفی رضاحسینی قطب آبادی ( حوزه انتخابی شهر بابک )
  • خانم عفت شریعتی کوهبنانی (حوزه انتخابی زرند و کوهبنان )
  • حسین جلالی (حوزه انتخابی رفسنجان و انار )
  • منصور شکراللهی ( حوزه انتخابی کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج )
  • عبدالرضا مصری ( حوزه انتخاباتی کرمانشاه )
  • محمد رشیدی  ( حوزه انتخاباتی کرمانشاه )
  •  ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی بابازیدی به دور دور دوم کشیده شدند. ( حوزه انتخاباتی کرمانشاه )
  • سید جواد حسینی‌کیا (حوزه انتخابی سنقر )
  • مهدی روشنفکر در بدید احمد و دنا ( حوزه انتخاباتی بویراحمد و دنا(یاسوج)
  • محمد موحد در بهمئی و چرام ( حوزه انتخاباتی بویراحمد و دنا(یاسوج) )
  • رمضانعلی سنگدوینی ( حوزه انتخاباتی گرگان و آق‌قلا )
  • رحمت نوروزی ( حوزه انتخاباتی گرگان و آق‌قلا )
  • غلامعلی کوهساری ( رامیان و آزادشهر )
  • رحمت‌الله نوروزی  ( حوزه انتخابی علی‌آباد کتول )
  • جبار کوچکی‌نژاد ( حوزه انتخابیه رشت )
  • سید علی آقازاده ( حوزه انتخابیه رشت )
  • محمدرضا احمدی ( حوزه انتخابیه رشت )
  • احمد دنیا مالی (حوزه انتخابی بندر انزلی )
  • غلامرضا مرحبا (حوزه انتخابی آستارا )
  • مهرداد گودرزوند چگنی (حوزه انتخابی رودبار )
  • محمد صفری ملکیان ( حوزه انتخابی رودسر و املش )
  • محمد علی رمضانی دستک ( حوزه انتخابی آستانه اشرفيه )
  •  حسن محمدیاری ( حوزه انتخابی طوالش و رضوانشهر و ماسال )
  • رسول فرخی میکال (حوزه انتخابی لاهيجان و سياهكل )
  • مرتضی محمودوند ( حوزه انتخاباتی خرم‌آباد و دوره )
  • مهرداد ویسکرمی ( حوزه انتخاباتی خرم‌آباد و دوره )
  • منصورعلی زارعی ( حوزه انتخاباتی ساری و میاندورود  )
  • علی بابایی کارنامی ( حوزه انتخاباتی ساری و میاندورود  )
  • رضا حاجی‌پور (حوزه انتخابی آمل )
  • اصغر باقرزاده ( حوزه انتخابی بابلسر و فریدون‌کنار )
  • سید شمس‌الدین حسینی (حوزه انتخابی تنکابن، عباس آباد و رامسر )
  • غلامرضا شریعتی اندراتی (حوزه انتخابی بهشهر و نكا و گلوگاه )
  • کمال علی پور (حوزه انتخابی قائم شهر و سوادكوه و جويبار و سيمرغ و سوادكوه شمالی )
  • کیوان مرادیان کوچک‌سرایی (حوزه انتخابی قائم شهر و سوادكوه و جويبار و سيمرغ و سوادكوه شمالی )
  • ولی الله فرزانه ( حوزه انتخابی نور و محمودآباد )
  • محمد علی محسنی بندپی ( حوزه انتخابی نوشهر و چالوس و كلاردشت )
  • علی اکبر کریمی ( حوزه انتخاباتی اراک، کمیجان و خنداب )
  • محمد حسن آصفری ( حوزه انتخاباتی اراک، کمیجان و خنداب )
  • علیرضا سلیمی (حوزه انتخابی محلات و دلیجان )
  • سینا کمال‌خانی (حوزه انتخابی تفرش، آشتیان و فراهان )
  • علیرضا نظری ( حوزه انتخابی خمین )
  • احد آزادی‌خواه و هادی بیگی‌نژاد ( حوزه انتخابی ملاير )
  • مرادی ( حوزه انتخاباتی بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر )
  • آشوری ( حوزه انتخاباتی بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر )
  • آرامی  ( حوزه انتخاباتی بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر )
  • احمد جباری ( حوزه انتخابی بندرلنگه و بستک و پارسيان )
  • حمیدرضا حاجی‌بابایی ( حوزه انتخاباتی همدان و فامنین و قهاوند )
  • احمدحسین فلاحی ( حوزه انتخاباتی همدان و فامنین و قهاوند )
  • محمدمهدی مفتح ( حوزه انتخابی تویسرکان )
  • حسن لطفی ( حوزه انتخابی رزن و درگزين )
  • کیومرث سرمدی واله (حوزه انتخابی اسدآباد )
  • علیرضا شهبازی ( حوزه انتخابی نهاوند )
  • عیسی جعفری ( حوزه انتخابی بهار و کبودرآهنگ )
  • ·علیرضا شهبازی ( حوزه انتخابی نهاوند )
  • محمد صالح جوکار ( حوزه انتخاباتی یزد، اشکذر، ندوشن و سورک )
  • محمدرضا دشتی اردکانی ( حوزه انتخابی اردکان )
  • سید جلیل میرمحمد میبدی ( حوزه انتخابی تفت و میبد )
  • محمدرضا صباغیان بافقی (حوزه انتخابی مهريز و بافق و ابركوه و خاتم و بهاباد )

برای اطلاع از جدید تریم اخبار روز ایران، سایت چی تا چی را دنبال کنید.


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

710
925 اشتراک, 710 امتیاز

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا
chitauser

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *