شکایت گرگ وال استریت از تهیه کنندگان فیلم

1 دقیقه


725
1.1هزار اشتراک, 725 امتیاز

فیلم گرگ وال استریت، محصول سال 2013 کشور آمریکا است. فیلم گرگ وال استریت از نوع کمدی سیاه و بر اساس کتاب زندگی نامه جردن بلفورت ساخته شده است. فیلم گرگ وال استریت پر فروش ترین فیلم اسکورسیزی در آن زمان شد.

داستان فیلم روایتگر زندگی یک دلال سهام با بازی دی کاپریو می باشد. فیلم گرگ وال استریت بیانگر سیستم بانکداری یکپارچه و نفوذ کلاهبرداران در آن می باشد.

از جدیدترین حاشیه های این فیلم که تیتر اخبار شده است، شکایت جردن بلفورت از تهیه کنندگان می باشد. جردن بلفورت با فیلم گرگ وال استریت ساخته شده از زندگی نامه اش به چهره ای جاودان تبدیل شد. او به تازگی در شکایتی از تهیه کنندگان فیلم مدعی شده است از اون کلاهبرداری شده است.

بلفورت در شکایت تنظیم شده در دادگاه عالی لس آنجلس درخواست غرامتی 300 میلیون دلاری از تهیه کنندگان فیلم کرد. او رسوایی اختلاس 248 میلیون دلاری صندوق توسعه دولتی مالزی، برای تامین بودجه فیلم را، موجب تضعیف حق داستانش دانست. همچنین بلفورت پیش از این حق استفاده از خاطراتش را برای ساخت دنباله داستان فروخته بود. او اکنون مدعی پس گیری این حق از کمپانی شد.

بلفورت، در شکایت خود بیان داشت، اظهارات کارگردان فیلم مبنی بر قانونی بودن بودجه فیلم را پذیرفته بود. بلفورت واقعی در مصاحبه ای با finews.com کارگردانان فیلم را کلاهبردار و خلافکار دانست.

وکیل تهیه کننده فیلم در ادعای بلفورت را بی ارزش دانست و اعلام کرد: ” دادخواهی بلفورت چیزی جز تلاشی ناامیدانه و اظهار نظری جنجالی برای بیرون آمدن از توافق‌نامه‌ای که برای اولین بار موجب شهرت و ترقی مالی او از طریق راهی قانونی شد، نیست. “

برای مطالعه آخرین اخبار سینما جهان، سایت چی تا چی را دنبال کنید.


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

725
1.1هزار اشتراک, 725 امتیاز

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا
sara mohtadi

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *